Produkcje zrealizowane

Świadczyliśmy usługi oświetlenia planu zdjęciowego w następujących realizacjach / ekranizacjach:

2015

• 2015 – MARIA CURIE – Reżyseria Marie Noelle, zdjęcia Michał Englert
• 2015 – NO PANIC, WITH A HINT OF HYSTERIA – Reżyseria Tomasz Szafranski
• 2015 – DAMY I HUZARY – Reżyseria Krystyna Janda Zdj. Piotr Wojtowicz
• 2015 – TRUE CRIMES – Reżyseria Grek Alexandros Avranas Zdj. Michał Englert

2014

• 2014 – NA DYSTANS – Reżyseria: Maciej Górski; Zdjęcia: Paweł Banasiak
• 2014 – MIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓW – Reżyseria: Adam Sikora, Ingmar Villqist; Zdjęcia: Adam Sikora
• 2014 – MIŁOŚĆ NA KRYMIE – Reżyseria: Jerzy Jarocki; Zdjęcia: Witold Adamek
• 2014 – JEZIORAK – Reżyseria: Michał Otłowski; Zdjęcia: Łukasz Gutt
• 2014 – BARON24 – Reżyseria: Adek Drabiński; Zdjęcia: Marcin Figurski, Marek Traskowski, Bogdan Stachurski
• 2014 – ANTYTERAPIA – Reżyseria: Bartosz Brzeskot; Zdjęcia: Remigiusz Przełożny
• 2014 – ACCIDENTAL ROCKSTAR – Reżyseria: Leiv Igor Devold; Zdjęcia: Grzegorz Korczak, Piotr Niemyjski, Nils Petter Devold Midtun, Marius Guldbrandsen, Karl Erik Brondbo

2013

• 2013 – 2014 – SŁODKIE ŻYCIE – Reżyser: Mirosław Bork; Zdjęcia: Grzegorz Kędzierski
• 2013 – WIŚNIOWY SAD – Reżyseria: Izabella Cywińska; Zdjęcia: Piotr Śliskowski
• 2013 – UDRĘKA ŻYCIA – Reżyseria: Jan Englert; Zdjęcia: Witold Adamek
• 2013 – TRZY RAZY FREDRO – Reżyseria: Jerzy Stuhr; Zdjęcia: Adam Sikora
• 2013 – TAJEMNICA WESTERPLATTE – Reżyseria: Paweł Chochlew; Zdjęcia: Waldemar Szmidt, Algimantas Mikutenas
• 2013 – SKUTKI UBOCZNE – Reżyseria: Leszek Dawid; Zdjęcia: Łukasz Gutt
• 2013 – PRAWDZIWE ŻYCIE – KOMORNICY – Reżyseria: Sebastian Chondrokostas; Zdjęcia: Grzegorz Kędzierski
• 2013 – POWRÓT – Reżyseria: Ewa Bukowska; Zdjęcia: Jakub Czerwińśki
• 2013 – PODEJRZANI ZAKOCHANI – Reżyseria: Sławomir Kryński; Zdjęcia: Waldemar Szmidt
• 2013 – PŁYNĄCE WIEŻOWCE – Reżyseria: Tomasz Wasilewski; Zdjęcia: Jakub Kijowski
• 2013 – PIERWSZY DZIEŃ LATA – Reżyseria: Krzysztof Liwiński; Zdjęcia: Jacek Szymański
• 2013 – PAMIĘTNIK PANI HANKI – Reżyseria: Borys Lankosz; Zdjęcia: Witold Płóciennik
• 2013 – OPERA Z MYDŁA – Reżyseria: Bodo Kox; Zdjęcia: Arkadiusz Żyłka
• 2013 – ONIRICA. PSIE POLE – Reżyseria: Lech Majewski; Zdjęcia: Lech Majewski, Paweł Tybora
• 2013 – MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ – Reżyseria: Marcin Wrona; Zdjęcia: Jan Holoubek
• 2013 – MATKA BRATA MOJEGO SYNA – Reżyseria: Juliusz Machulski; Zdjęcia: Witold Adamek
• 2013 – LESZCZU – Reżyseria: Aleksandra Terpińska; Zdjęcia: Marcin Łaskawiec
• 2013 – HEAVY  MENTAL – Reżyseria: Sebastian Buttny; Zdjęcia: Nicolas Villegas Hernandez
• 2013 – GŁEBOKA WODA.  SEZON 2 – Reżyseria: Magdalena Łazarkiewicz, Kasia Adamik, Olga Chajdas; Zdjęcia: Wojciech Todorow, Łukasz Gutt, Bartłomiej Bujko
• 2013 – FIELD STUDY  – Reżyseria: Eva Weber; Zdjęcia: Chloe Thompson
• 2013 – DYBOWSKI 1863 – Reżyseria: Maciej Pawlicki; Zdjęcia: Rafał Jerzak
• 2013 – DAWNE GRZECHY – Reżyseria: Krzysztof Lang
• 2013 – CHCE SIĘ ŻYĆ – Reżyseria: Maciej Pieprzyca; Zdjęcia: Paweł Dyllus

2012

• 2012 – YUMA – Reżyseria: Piotr Mularuk; Zdjęcia: Tomasz Dobrowolski, Jacek Podgórski, Paweł Dyllus
• 2012 – WSZYSTKIE KOBIETY MATEUSZA – Reżyseria: Artur Więcek „Baron”; Zdjęcia: Adam Sikora
• 2012 – VE STINU – Reżyseria: DavidOndříček; Zdjęcia: Adam Sikora;
• 2012 – TRZY SIOSTRY – Reżyseria: Agnieszka Glińska; Zdjęcia: Wojciech Staroń
• 2012 – TANGO – Reżyseria: Jerzy Jarocki; Zdjęcia: Zbigniew Wichłacz
• 2012 – SZKOŁA ŻON – Reżyseria: Jacques Lassalle
• 2012 – SKARPETKI, OPUS 124 – Reżyseria: Maciej Englert
• 2012 – RZECZ O BANALNOŚCI MIŁOŚCI – Reżyseria: Feliks Falk; Zdjęcia: Piotr Śliskowski
• 2012 – PIĄTA PORA ROKU – Reżyseria: Jerzy Domaradzki; Zdjęcia: Zbigniew Wichłacz
• 2012 – NAD ROZLEWISKIEM… – Reżyseria: Adek Drabiński; Zdjęcia: Bogdan Stachurski
• 2012 – MISJA AFGANISTAN – Reżyseria: Maciej Dejczer, Grzegorz Kuczeriszka, Monika Filipowicz; Zdjęcia: Jarosław Szoda, Grzegorz Kuczeriszka, Maciej Fijałkowski
• 2012 – KOMISARZ BLOND I OKO SPRAWIEDLIWOŚCI – Reżyseria: Paweł Czarzasty; Zdjęcia: Konrad Spyra, Bartosz Piotrowski
• 2012 – IXJANA. Z PIEKŁA RODEM – Reżyseria: Józef Skolimowski, Michał Skolimowski; Zdjęcia: Adam Sikora
• 2012 – MEME I PRZYSŁOWIA – Reżyseria: Leszek Molski; Zdjęcia: Jacek Szymański
• 2012 – ILUZJE – Reżyseria: Agnieszka Glińska;
• 2012 – DO DZWONKA CAFE – Reżyseria: Tomasz Szafrański; Zdjęcia: Artur Żurawski
• 2012 – DESEROWNIA – Reżyseria: Leszek Molski; Zdjęcia: Jacek Szymański
• 2012 – DAILY SOUP – Reżyseria: Małgorzata Bogajewska
• 2012 – CMENTARZYSKO SŁONI – Reżyseria: Paweł Włosiński; Zdjęcia: Krzysztof Wojno
• 2012 – BRACIA KARMAZOW – Reżyseria: Janusz Opryński, Zdjęcia: Zbigniew Wichłacz

2011

• 2011 – 2014 – KOMISARZ ALEX – Reżyseria: Robert Wichrowski; Zdjęcia: Jacek Fabrowicz
• 2011 – ŻYCIE NAD ROZLEWISKIEM – Reżyseria: Adek Drabiński; Zdjęcia: Bogdan Stachurski
• 2011 – Z MIŁOŚCI – Reżyseria: Anna Jadowska; Zdjęcia: Robert Mleczko
• 2011 – WOJNA ŻEŃSKO MĘSKA – Reżyseria: ŁukaszPalkowski; Zdjęcia: Paweł Dyllus
• 2011 – SMUTECZEK CZYLI OSTATNI NAIWNI – Reżyseria: Maciej Stuhr
• 2011 – POKAŻ KOTKU CO MASZ W ŚRODKU – Reżyseria: Sławomir Kryński; Zdjęcia: Waldemar Szmidt
• 2011 – NAJWESELSZY CZŁOWIEK – Reżyseria: Łukasz Wylężałek; Zdjęcia: Wojciech Todorow
• 2011 – LEKKOMYŚLNA SIOSTRA – Reżyseria: Agnieszka Glińska; Zdjęcia: Wojciech Staroń
• 2011 – KONFIDENT – Reżyseria: RafałKapeliński; Zdjęcia: Paweł Dyllus
• 2011 – KOMISARZ ROZEN – Reżyseria: Tomasz Szafrański; Zdjęcia: Artur Żurawski
• 2011 – KI – Reżyseria: Leszek Dawid, Zdjęcia: Łukasz Gutt
• 2011 – JEREMI – Reżyseria: Maciej Górski, Zdjęcia: Paweł Banasiak
• 2011 – IGOR AND THE CRANES’ JOURNEY – Reżyseria: EvgenyRuman, Zdjęcia: Adam Sikora
• 2011 – GETSEMANI – Reżyseria: Waldemar Krzystek, Zdjęcia: Piotr Wojtowicz
• 2011 – BOSKA! – Reżyseria: Andrzej Domalik,

2010

• 2010-2011 – DO DZWONKA – Reżyseria: Tomasz Szafrański, Zdjęcia: Artur Żurawski
• 2010 – Z DALEKA WIDOK JEST PIĘKNY – Reżyseria: Wilhelm Sasnal, Anna Sasnal, Zdjęcia: Wilhelm Sasnal, Aleksander Trafas
• 2010 – WYMAZYWANIE – Reżyseria: Krystian Lupa, Zdjęcia: Adam Sikora
• 2010 – W ROLI BOGA – Reżyseria: Tomasz Wiszniewski, Zdjęcia: Łukasz Kośmicki
• 2010 – THE MILL & THE CROSS – Reżyseria: Lech J. Majewski, Zdjęcia: Lech J. Majewski, Adam Sikora
• 2010 – SZTUKA BEZ TYTUŁU – Reżyseria: Agnieszka Glińska, Zdjęcia: Wojciech Staroń
• 2010 – NOWA – Reżyseria: Tomasz Szafrański, Zdjęcia: Artur Żurawski
• 2010 – MISTYFIKACJA – Reżyseria: JacekKoprowicz, Zdjęcia: Arkadiusz Tomiak
• 2010 – MIŁOŚĆ NAD ROZLEWISKIEM – Reżyseria: Adek Drabiński, Zdjęcia: Bogdan Stachurski
• 2010 – MILCZENIE JEST ZŁOTEM – Reżyseria: Ewa Pytka, Zdjęcia: Waldemar Szmidt
• 2010 – KVINDEN DER DROMTE OM EN MAND – Reżyseria: Per Fly, Zdjęcia: Harald Gunnar Paalgard
• 2010 – KSIĘŻYC I MAGNOLIE – Reżyseria: Maciej Wojtyszko, Zdjęcia: Grzegorz Kędzierski
• 2010 – KONTRYM – Reżyseria: Marcin Fischer, Zdjęcia: Paweł Flis
• 2010 – KONGEN AV BASTOY – Reżyseria: Marius Holst, Zdjęcia: John Andreas Andersen
• 2010 – EWA – Reżyseria: Adam Sikora, Ingmar Villqist, Zdjęcia: Adam Sikora
• 2010 – ESSENTIAL KILLING – Reżyseria: Jerzy Skolimowski, Zdjęcia: Adam Sikora
• 2010 – CZARNOBYL. CZTERY DNI W KWIETNIU – Reżyseria: Janusz Dymek, Zdjęcia: Dariusz Jadach, Maciej Puczyński
• 2010 – CIACHO – Reżyseria: Patryk Vega, Zdjęcia: Wojciech Zieliński
• 2010 – BOHATERSKA PAPUGA Z PSEM – Reżyseria: Lesław Dobrucki, Marzena Popławska, Joanna Pawluśkiewicz, Zdjęcia: Jan Cybis
• 2010 – BETWEEN 2 FIRES – Reżyseria: Agnieszka Łukasiak, Zdjęcia: Hubert Taczanowski

2009

• 2009 – ZGORSZENIE PUBLICZNE – Reżyseria: MaciejPrykowski, Zdjęcia: Paweł Dyllus
• 2009 – ZAMIANA – Reżyseria: KonradAksinowicz, Zdjęcia: Wojciech Zieliński
• 2009 – TURYSTA – Reżyseria: MatejSubieta, Zdjęcia: Paweł Tybora
• 2009 – ŚWINKI – Reżyseria: Robert Gliński, Zdjęcia: Petro Aleksowski
• 2009 – SZCZĘŚLIWE DNI – Reżyseria: Antoni Libera,
• 2009 – SYNOWIE – Reżyseria: Antoni Libera
• 2009 – SPRAWA JANUSZA W. w DEKALOG 89+ – Reżyseria: Leszek Korusiewicz, Zdjęcia: Kacper Fertacz
• 2009 – ROZNOSICIELE RADOŚCI – Reżyseria: Krzysztof Rogulski, Zdjęcia: Jan Prosiński
• 2009 – PSIE GŁOWY – Reżyseria: Jerzy Zalewski, Zdjęcia: Adam Sikora
• 2009 – PRYMAS W KOMAŃCZY – Reżyseria: PawełWoldan, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski
• 2009 – POWIDOKI – Reżyseria: Maciej Wojtyszko, Zdjęcia: Grzegorz Kędzierski
• 2009 – PLAN – Reżyseria: SławomirPstrong, Zdjęcia: Paweł Dyllus
• 2009 – OPOWIADANIA DLA DZIECI – Reżyseria: Piotr Cieplak, Zdjęcia: Adam Sikora
• 2009 – OPERACJA RESZKA – Reżyseria: Ewa Pytka, Zdjęcia: Piotr Bernat
• 2009 – OGRODZENIE w DEKALOG 89+ – Reżyseria: Leszek Korusiewicz, Zdjęcia: Kacper Fertacz
• 2009 – NAMIĘTNA KOBIETA – Reżyseria: Maciej Englert, Zdjęcia: Michał Englert
• 2009 – MIASTO Z MORZA – Reżyseria: Andrzej Kotkowski, Zdjęcia: Adam Bajerski
• 2009 – KOMISARZ BLOND I WSZYSTKO JASNE – Reżyseria: Paweł Czarzasty, Zdjęcia: Konrad Spyra
• 2009 – KASZEL UMARLAKA – Reżyseria: Krzysztof Borówka, Zdjęcia: Agnieszka Kot
• 2009 – JANOSIK. PRAWDZIWA HISTORIA – Reżyseria: Kasia Adamik, Agnieszka Holland, Zdjęcia: Martin Štrba
• 2009 – HANDLARZ CUDÓW – Reżyseria: JarosławSzoda, Bolesław Pawica, Zdjęcia: Jarosław Szoda
• 2009 – GRY WOJENNE – Reżyseria: Dariusz Jabłoński, Zdjęcia: Tomasz Michałowski
• 2009 – GDZIEKOLWIEK BĘDĘ… – Reżyseria: Piotr Poraj-Poleski, Zdjęcia: Jacek Siwecki, Adam Jamróz, Ładysław Lipkowski
• 2009 – FILIŻANKI YOKO ONO w DEKALOG 89+ – Reżyseria: Leszek Korusiewicz, Zdjęcia: Kacper Fertacz
• 2009 – DOM NAD ROZLEWISKIEM – Reżyseria: Adek Drabiński, Zdjęcia: Bogdan Stachurski
• 2009 – BITTER WOODRUFF – Reżyseria: AlbertTallski, Zdjęcia: Paweł Dyllus

2008

• 2008 – WARSZAWA – Autor: Andrzej Strzelecki, Zdjęcia: Piotr Bernat
• 2008 – TRZECI OFICER – Reżyseria: Maciej Dejczer, Zdjęcia: Piotr Śliskowski
• 2008 – TO NIE TAK JAK MYŚLISZ KOTKU – Reżyseria: Sławomir Kryński, Zdjęcia: Waldemar Szmidt
• 2008 – TEORBAN – Reżyseria: MariaZmarz-Koczanowicz, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski
• 2008 – TECZKI TEATRU DNIA ÓSMEGO – Reżyseria telewizyjna: Mariusz Malec, Zdjęcia: Mariusz Palej
• 2008 – TAJNY WSPÓŁPRACOWNIK – Reżyseria: Krzysztof Lang, Zdjęcia: Adam Sikora
• 2008 – SKORUMPOWANI – Reżyseria: Jarosław Żamojda, Zdjęcia: Waldemar Szmidt
• 2008 – PRZYJĘCIE – Reżyseria: Krzysztof Zaleski, Zdjęcia: Andrzej Szulkowski
• 2008 – POLAK W CZERWONYM MŁYNIE – Reżyseria: Daniel Banaczek, Zdjęcia: Michał Bożek
• 2008 – O PRAWO GŁOSU – Reżyseria: JanuszPetelski, Zdjęcia: Wojciech Todorow
• 2008 – MORD ZAŁOŻYCIELSKI – Reżyseria: JacekRaginis, Zdjęcia: Paweł Sobczyk
• 2008 – KWATERA BOŻYCH POMYLEŃCÓW – Reżyseria: Jerzy Zalewski, Zdjęcia: Adam Sikora
• 2008 – KAROLCIA – Reżyseria: Jowita Gondek, Zdjęcia: Tomasz Malinowski , Jeremi Prokopowicz, Jan Prosiński
• 2008 – GRY WOJENNE – Reżyseria: Dariusz Jabłoński, Zdjęcia: Tomasz Michałowski
• 2008 – GROBARI – Reżyseria: Bartosz Cierlica, Zdjęcia: Bartosz Cierlica
• 2008 – GŁOSY WEWNĘTRZNE – Reżyseria: Krzysztof Zanussi, Zdjęcia: Dariusz Kuc
• 2008 – ESMA–realizacja Paweł Tarasiewicz
• 2008 – EMIGRANCI – Reżyseria: Artur Żmijewski,
• 2008 – DORĘCZYCIEL – Reżyseria: Maciej Wojtyszko, Zdjęcia: Waldemar Szmidt

2007

• 2007-2009 – TYLKO MIŁOŚĆ – Przemysław Angerman, SebastianChondrokostas, Tomasz Szafrański, Adek Drabiński, Jarosław Banaszek, Jakub Skoczeń, Krzysztof Zbieranek, Zdjęcia: Tomasz Madejski, Bogdan Stachurski, Andrzej Glacel, Artur Żurawski
• 2007 – ZMARTWYCHWSTANIE DŹWIĘKU – Reżyseria: Małgorzata Kozera, Zdjęcia: Petro Aleksowski
• 2007 – WYZWOLENIE – Reżyseria: Maciej Prus, Zdjęcia: Jan Holoubek
• 2007 – WINO TRUSKAWKOWE – Reżyseria: Dariusz Jabłoński, Zdjęcia: Tomasz Michałowski
• 2007 – WILLA SZCZĘŚCIA – Reżyseria: Jacek Gąsiorowski, Zdjęcia: Piotr Bernat
• 2007 – TAJEMNICA TWIERDZY SZYFRÓW – Reżyseria: Adek Drabiński, Zdjęcia: Waldemar Szmidt
• 2007 – SZTUCZKI – Reżyseria: Andrzej Jakimowski, Zdjęcia: Adam Bajerski
• 2007 – SPRAWA EMILA B. – Reżyseria: Małgorzata Imielska, Zdjęcia: Paweł Flis
• 2007 – SĘDZIOWIE – Reżyseria: Jerzy Grzegorzewski, Zdjęcia: Jacek Petrycki
• 2007 – REZERWAT – Reżyseria: ŁukaszPalkowski, Zdjęcia: Paweł Sobczyk
• 2007 – PIERWSZY WRZEŚNIA – Reżyseria: Krzysztof Lang, Zdjęcia: Adam Sikora
• 2007 – OSKARŻENI. ŚMIERĆ SIERŻANTA KAROSA – Reżyseria: Stanisław Kuźnik, Zdjęcia: Petro Aleksowski
• 2007 – NOWA POSTAĆ ŚWIATA – Reżyseria: PetroAleksowski, Zdjęcia: Petro Aleksowski
• 2007 – KONIEC WAKACJI – Reżyseria: MartaStysiak, Zdjęcia: Marta Stysiak
• 2007 – DOKTOR HALINA – Reżyseria: Marcin Wrona, Zdjęcia: Andrzej Ramlau
• 2007 – CZERWONE KOMETY – Reżyseria: Andrzej Strzelecki, Zdjęcia: Zbigniew Wichłacz
• 2007 – CHRYJE Z POLSKĄ CZYLI RZECZ O STANISŁAWIE WYSPIAŃSKIM – Reżyseria: Maciej Wojtyszko, Zdjęcia: Grzegorz Kędzierski
• 2007 – BŁĄDZENIE – Reżyseria: Jerzy Jarocki, Zdjęcia: Dariusz Kuc
• 2007 – BENEK – Reżyseria: Robert Gliński, Zdjęcia: Jan Budzowski
• 2007 – BALLADA O KLUCZU – Reżyseria: Waldemar Krzystek, Zdjęcia: Jacek Fabrowicz

2006

• 2006-WIĘŹ – Reżyseria: Zbigniew Brzoza, Zdjęcia: Arkadiusz Tomiak
• 2006 – TAK MOGŁO BYĆ (14) – Reżyseria: Maciej Dejczer, Zdjęcia: Piotr Śliskowski
• 2006 – SŁOWO HONORU – Reżyseria: Krzysztof Zaleski, Zdjęcia: Jacek Petrycki
• 2006 – SEN O JESIENI – Reżyseria: Paweł Miśkiewicz, Zdjęcia: Andrzej Szulkowski
• 2006 – PASTORAŁKA – Reżyseria: Laco Adamik, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski
• 2006 – PAN GUSTAW I MATYLDA – Reżyseria: Maciej Wojtyszko, Zdjęcia: Grzegorz Kędzierski
• 2006 – OFICEROWIE – Reżyseria: Maciej Dejczer, Zdjęcia: Piotr Śliskowski
• 2006 – NORYMBERGA – Reżyseria: Waldemar Krzystek, Zdjęcia: Jacek Knopp
• 2006 – NARTY OJCA ŚWIĘTEGO – Reżyseria: Piotr Cieplak, Zdjęcia: Jacek Petrycki
• 2006 – KOMU WIERZYCIE? – Reżyseria: Maciej Pieprzyca, Zdjęcia: Mikołaj Łebkowski
• 2006 – KOLEKCJA – Reżyseria: Marcin Wrona, Zdjęcia: Paweł Flis
• 2006 – I. ZNACZY INNA – Reżyseria: MariaZmarz-Koczanowicz, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski
• 2006 – EIN KLEID AUS WARSCHAU – Reżyseria: MichałOtłowski, Zdjęcia: Bartosz Ciesielski
• 2006 – DYLEMATU 5 – Reżyseria: Grzegorz Warchoł, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski
• 2006 – DOBRZE – Reżyseria: Tomasz Man, Zdjęcia: Wojciech Todorow
• 2006 – CUD MNIEMANY CZYLI KRAKOWIACY I GÓRALE – Reżyseria: Olga Lipińska, Zdjęcia: Waldemar Bala
• 2006 – CHCIAŁAM CI TYLKO POWIEDZIEĆ… – Reżyseria: Małgorzata Imielska, Zdjęcia: Jarosław Szoda
• 2006 – ALE SIĘ KRĘCI! – Reżyseria: Maciej Wojtyszko, Zdjęcia: Andrzej Wolf
• 2006 – „ROZDZIOBIĄ NAS KRUKI, WRONY…” – Reżyseria: Mirosława Sikorska, Zdjęcia: Mieczysław Chudzik

2005

• 2005-2008 – EGZAMIN Z ŻYCIA – Reżyseria: Teresa Kotlarczyk, Filip Zylber, Urszula Urbaniak, Marcin Krzyształowicz, Andrzej Kotkowski, Waldemar Krzystek, Rafał Gliński, Zdjęcia: Waldemar Szmidt, Dominik Struss, Jacek Fabrowicz, Marcin Kukielski, Brunon Szczapiński, Paweł Flis
• 2005-2007 – CODZIENNA 2 M. 3 – Reżyseria: Kinga Lewińska, Sławomir Kryński, Sebastian Chondrokostas, Zdjęcia: Andrzej Wolf, Andrzej Szulkowski, Andrzej Glacel
• 2005 – ŻYWOT JÓZEFA – Reżyseria: Piotr Tomaszuk, Zdjęcia: Jarosław Szoda
• 2005 – ZATRZYMANE W KADRZE – Realizacja: HenrykJantos, Zdjęcia: Jerzy Fronk
• 2005 – TAJNY AGENT – Reżyseria: Krzysztof Zaleski, Zdjęcia: Jacek Petrycki
• 2005 – SOLIDARNOŚĆ, SOLIDARNOŚĆ…, Reżyseria: Juliusz Machulski, Andrzej Jakimowski, Jerzy Domaradzki, Jan Jakub Kolski, Piotr Trzaskalski, Filip Bajon, Krzysztof Zanussi, Robert Gliński, Ryszard Bugajski, Jacek Bromski, Feliks Falk, Andrzej Wajda, Małgorzata Szumowska,
• 2005 – SŁOMKOWY KAPELUSZ -Reżyseria: Piotr Cieplak,
• 2005 – SKAZA – Reżyseria: Marcin Wrona, Zdjęcia: Paweł Flis
• 2005 – POWOŁANI – Realizacja: Ewa Żmigrodzka, Krzysztof Zwoliński, Zdjęcia: Wojciech Kozłowski
• 2005 – POSKROMIENIE ZŁOŚNICY – Reżyseria: Krzysztof Warlikowski,
• 2005 – PIENIĄDZE I PRZYJACIELE – Reżyseria: Agnieszka Glińska, Zdjęcia: Dariusz Kuc
• 2005 – PIASKOWNICA – Reżyseria: Dariusz Gajewski, Zdjęcia: Jarosław Szoda
• 2005 – NAJWIĘCEJ SAMOBÓJSTW ZDARZA SIĘ W NIEDZIELĘ – Reżyseria: Maciej Dejczer, Zdjęcia: Piotr Śliskowski
• 2005 – NA PRZEŁĘCZY – Reżyseria: Andrzej Dziuk, Zdjęcia: Witold Adamek
• 2005 – MAŁE PIWO – Reżyseria: Waldemar Krzystek, Zdjęcia: Tomasz Dobrowolski
• 2005 – KOPCIUSZEK – Reżyseria: Krystyna Janda,
• 2005 – JULIUSZ CEZAR – Reżyseria: Jan Englert, Zdjęcia: WitoldAdamek
• 2005 – CENTRALNY CZYLI KRÓLOWIE ŻYCIA – Realizacja: TadeuszBroś, Zdjęcia: Jacek Szatański
• 2005 – AMERYKA, CZĘŚĆ DRUGA – Reżyseria: Agnieszka Lipiec-Wróblewska, Zdjęcia: Tomasz Wert

2004

• 2004-2005 – OFICER – Reżyseria: Maciej Dejczer, Zdjęcia: Arkadiusz Tomiak, Tomasz Augustynek, Grzegorz Kuczeriszka
• 2004 – ZAWÓD POLICJANT – Realizacja: Bartosz Skiba¸Zdjęcia: Jacek Kordel
• 2004 – TAMA – Reżyseria: Agnieszka Lipiec-Wróblewska, Zdjęcia: Tomasz Wert
• 2004 – PROFESJONALISTA – Reżyseria: Ryszard Bugajski, Zdjęcia: Zbigniew Wichłacz
• 2004 – PODRÓŻ DO WNĘTRZA POKOJU – Reżyseria: Paweł Miśkiewicz, Zdjęcia: Andrzej Szulkowski
• 2004 – PAMIĘTNIK Z POWSTANIA WARSZAWSKIEGO – Reżyseria: MariaZmarz-Koczanowicz, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski
• 2004 – OPOWIEŚCI O ZWYCZAJNYM SZALEŃSTWIE – Reżyseria: Łukasz Kos, Zdjęcia: Andrzej Szulkowski
• 2004 – OD DZIŚ BĘDZIEMY DOBRZY -Reżyseria: Paweł Sala, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski
• 2004 – NA WSI – Reżyseria: Piotr Mikucki, Zdjęcia: Jarosław Szoda
• 2004 – MATKA I DZIECKO – Reżyseria: Stanisław Różewicz, Zdjęcia: Zbigniew Wichłacz
• 2004 – MASAKRA W KLASZTORZE – Reżyseria: Krzysztof Żurowski, Zdjęcia: Jan Muszyński
• 2004 – DUSZYCZKA – Reżyseria: Jerzy Grzegorzewski, Zdjęcia: Jacek Petrycki
• 2004 – CYJANEK O PIĄTEJ – Reżyseria: Andrzej Titkow, Zdjęcia: Jacek Knopp
• 2004 – CUDOWNIE OCALONY w POLSKIE MIŁOŚCI – Reżyseria: Janusz Zaorski, Zdjęcia: Tomasz Wert
• 2004 – ANTYGONA – Reżyseria: Andrzej Seweryn, Zdjęcia: Adam Sikora

2003

• 2003-2011 – DALEKO OD NOSZY – Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński, Maciej Kraszewski, Zdjęcia: Paweł Banasiak
• 2003-2008 – GLINA – Reżyseria: Władysław Pasikowski, Zdjęcia: Jarosław Szoda, Magdalena Górka
• 2003-2004 – RODZINKA – Reżyseria: AnnaHałasińska, Zdjęcia: Bogdan Stachurski
• 2003 – WAMPIR – Reżyseria: Maciej Dejczer, Zdjęcia: Marek Dawid
• 2003 – SUKCES – Reżyseria: Marek Bukowski, Zdjęcia: Marek Dawid
• 2003 – SIŁA KOMICZNA – Reżyseria: Janusz Majewski, Zdjęcia: Witold Adamek
• 2003 – POWTÓRKA – Reżyseria: FeliksFalk, Zdjęcia: Zbigniew Wichłacz
• 2003 – PASOŻYT – Reżyseria: Marcin Wrona, Zdjęcia: Paweł Flis
• 2003 – GRY MIŁOSNE – Reżyseria: BarbaraSass, Zdjęcia: Wiesław Zdort
• 2003 – DZIEŃ PRZED ZACHODEM – Reżyseria: MariaZmarz-Koczanowicz, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski
• 2003 – BAO-BAB, CZYLI ZIELONO MI – Reżyseria: Jan Kidawa-Błoński, Krzysztof Lang, Zdjęcia: Andrzej Wolf
• 2003 – AKWIZYTOROM DZIĘKUJEMY – Reżyseria: Ryszard Bugajski, Zdjęcia: Zbigniew Wichłacz
• 2003 – 19. POŁUDNIK – Reżyseria: Juliusz Machulski, Zdjęcia: Edward Kłosiński

2002

• 2002 – WIZYTA STARSZEJ PANI – Reżyseria: Waldemar Krzystek, Zdjęcia: Tomasz Dobrowolski
• 2002 – TARTUFFE CZYLI OBŁUDNIK – Reżyseria: Andrzej Seweryn, Zdjęcia: Piotr Wojtowicz
• 2002 – SFORA – Reżyseria: Wojciech Wójcik, Zdjęcia: Piotr Wojtowicz
• 2002 – PRZESTRZEŃ SMUTKU – Reżyseria: Agnieszka Glińska, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski
• 2002 – PO DESZCZU – Reżyseria: MariaZmarz-Koczanowicz, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski
• 2002 – CZWARTA SIOSTRA – Reżyseria: Agnieszka Glińska,Zdjęcia: Piotr Wojtowicz
• 2002 – BEZ LITOŚCI – Reżyseria: Wojciech Wójcik, Zdjęcia: Piotr Wojtowicz

2001

• 2001 – GWIAZDY I LOS CZŁOWIEKA – Reżyseria: Dariusz Kuciewicz, Zdjęcia: Jacek Łechtański
• – PÓŁŚWIATEK – Reżyseria: Krzysztof Lang, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski